O nás

Vážení,
dovoľte nám predstaviť sa - cestovná kancelária GARDA TRAVEL je, čo sa českého trhu týka jednotkou na oblasť talianskeho jazera Lago di Garda.

Radi so všetkým poradíme, nájdeme a vyberieme to najlepšie pre Vás za tie najlepšie peniaze. Garantujeme naj cenu akú môžete nájsť. Úplne nezáväzne Vám i s čímkoľvek len poradíme.

Všetka komunikácia s nami je rýchla, bezproblémová, platobný styk v € na náš slovenský účet. Ponúkame klasickú dovolenku, špecializujeme sa veľa na športové záujmy - cyklistika, windsurf, golf, horolezectvo, fitness pobyty.

V neposlednom rade na jazere Garda organizujeme svadobné obrady.

Skrátka s GARDA TRAVEL na Lago di Garda a okolitých jazier - bez problémov, do nami overenych hotelov a residencií za za nízku cenu! Již od roku 2009!

JAZERO GARDA - ZĽAVY 2019

Zľavy za skorý nákup a ďalšie promo akcie nájdete u jednotlivých ponúk ubytovania, dosahujúci až 20%

Plošné zľavy v prípade že hotel nemá lepší PROMO AKCIA:

 • 7% pri zaplatení 50% ceny zájazdu do 31.12.2018 (10% pokiaľ bude zložená celá cena!)
 • 2% seniori, novomanželia
 • 2% pri zaplatení 50% ceny zájazdu do 31.03.2019
 • 3% zľava na ďalšie zájazd zakúpený v roku 2019
 • 2% zľava pre klientov, ktoré s nami ktoré cestovali


* zľavy sa sčítajú do maximálnej výšky 10%, uplatniteľné len pri objednávaní zájazdu. Spätne je nemožno dožadovať.

Akceptujeme platbu poukážky Sodexo (Holiday, Flexi, Travel a Darčekový Pass), benefit plus, Eden Red, ...

Prečo využiť naše služby?

Iba kvalitné ubytovanie
 

 • každý rok vyberáme z veľkej ponuky ubytovacích kapacít. Našou prioritou nie je byť najlacnejší, ale ponúknuť za danú cenu určitú kvalitu. Áno, mohli sme mať v ponuke ešte lacnejšie hotely, ale na základe vlastných skúseností, reakcií klientov a hodnotenie na internete volíme tie osvedčené. Ak má hotel viac druhov izieb, neponúkame tie najlacnejšie aby sme zaujali cenou.
 • pri hoteli nezáleží len na zoznamu služieb a kvalite izby. Môžete nájsť pekný hotel, ale dovolenku Vám potom môže pokaziť viacero vecí - hotel s kuchyňou prispôsobenou niektorým národom (väčšinou nemci - rezne, hranolky), hotely čiastočnej rekonštrukcii (polka dobrá / polovica zlá), hotely so zlým servisom atp ... U nás také hotely nenájdete a ak, na všetka nepríjemná skrytá negatíva upozorníme! Môže to byť klišé, ale spokojný klient je pre nás prioritou.

Garancia najnižšej ceny

 • garancia najlepšie ceny - nájdete lepší? Doplatíme Vám! Napríklad: Zakúpite dovolenku u nás vo firstminute začiatkom roka, v lete sa na daný hotel, na rovnaký termín na našich stránkach vyskytne lepší a výhodnejší lastminute - vrátime Vám rozdiel! Môžete teda pustiť z hlavy, či je výhodnejšie kúpiť teraz alebo pred odchodom.
 • ak nájdete rovnaký hotel, rovnaký druh izby v danom termíne lacnejšie - upozornite nás. Cenu Vám skúsime ponúknuť rovnakú či lacnejšie (ak budete chcieť), radi budeme informovaní o situácii na trhu.
 • na gardy poväčšinou neplatí rovnica - Zabookujte si hotel napriamo = ušetrím a kúpim lacnejšie ako cez cestovku.


Najlepší servis na mieste

 • v prípade že budete na mieste čokoľvek potrebovať, vieme pomôcť! Na mieste máme českej inštruktormi, ktoré vás môžu previesť všetkými možnými športovými aktivitami. Sme prakticky stále na telefóne, hlavne v deň príchodu a odchodu. Ak by sa čokoľvek nečakaného stalo, vieme pomôcť!


STORNO PODMIENKY

 • ak sa náhodou stane, že nebudete môcť odísť na zakúpenú dovolenku, nezúfajte! Nie sme CK, ktorá bez mihnutia oka pošle 100% storno, ale snažíme sa nájsť riešenie. V ponuke máme ubytovanie, ktoré je možné vystronovat do 8mi dní do odchodu, prípadne vždy začíname rozhovor s hotelom, snažíme sa nájsť náhradníka atp.


Najlepší informovanosť

 • čokoľvek potrebujete vedieť o jazere a možnostiach trávenia voľného času - opýtajte sa nás! Čo nebudeme vedieť obratom zistíme. A nemusíte byť práve naši zákazníci. Sme tu pre všetkých!


Sme profesionáli

 • klišé nakoniec, no je to tak. Poznáme každý kút tohto jazera, prakticky každý hotel. Za posledné roky sme tu urobili niečo svadobných obradov, športových sústredení, tematických skupín a teambuilding.

Sídlo naší kanceláře 

Sídlime v českej republike, na Prahe 6 - Veleslavín / Petrine v areáli rezidencie Hviezda.

Účasť na veľtrhoch

Každoročne nás môžete navštíviť na veľtrhoch, tento rok ste nás mohli zastihnúť na veľtrhu HOLIDAY WORLD v Prahe či výstave "DOVOLENKA a REGIÓN" v Ostrave. 

Vyhledávání

© 2011-2019 Všechna práva vyhrazena.